+90 (212) 485 36 90

Sosyal Medyada Biz}

Tavan Aydınlatma Sistemleri

Tavan Aydınlatma Sistemleri

Aydınlatma armatürleri en çok duvar ve tavan aydınlatma sistemlerinde kullanılmaktadır, sistemleri uzun ömürlü oluşu ve enerji tasarrufu sayesinde tavan aydınlatmalarının tamamında kullanılan ürünlerdir. Tavan aydınlatma sistemleri kendi içerisinde yüzlerce çeşide ulaşmış model sayısına varmış bir sistemdir, h-kare aydınlatma olarak siparişe özel üretim ve isteğe bağlı mekâna özel tasarım ve renklerde üretilen bu sistemler birçok farklı LED aydınlatma sistemleri kullanılmaktadır. Tavan aydınlatma sistemlerini yapmış olduğumuz birçok restoran, otel, cafe, avm, bar gibi mekânlarda birçok referansımız bulunmaktadır. Bu referanslarımızın tamamı kendi çizim ve tasarımlarımız ile belirlenerek üretilmiş olan ürünlerdir.

Metal tavan aydınlatmalarda kullanılan LED aydınlatma sistemleri ise tamamen projeye uygun olarak seçilmektedir, hem kullanım kolaylığı düşünülerek hem de maliyet düşünülerek kullanıcıya en uygun ve en kaliteli şekilde üretilip yerine teslim ya da montajını yapılması konusunda hassas olmak gerektiğini belirtmemiz gerekmektedir. Tavan aydınlatma sistemlerinde en çok tercih edilen alüminyum ürünlerdir ve bu ürünler çok hassas olduklarından iyi bir ARGE ve iyi bir işçilik ile üretildikten sonra sevkiyat sırasında bile çok hassas ve dikkatli olmak gerekmektedir.

Bu ürünlerin üretiminin tamamında CNC kontrol panelli işleme tezgâhlarında şekillendikten sonra montajlanarak en verimli ve kaliteli aydınlatma ekipmanlarını değerli kullanıcıların hizmetine sunmaktayız. H-kare aydınlatma tavan aydınlatma sistemlerinin yanında her türlü standart ve özel üretim olarak bütün aydınlatma sistemlerini kendi bünyesinde en kaliteli şekilde üretmekte olan bir firmadır.

Bir önceki yazımız olan Aydınlatma Armatürleri başlıklı ürünümüz aydınlatma, armatür ve led aydınlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN