+90 (212) 485 36 90

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

H-Kare Aydınlatma malzemeleri binlerce çeşide varan aydınlatma araçları, led aydınlatma armatürleri, bahçe aydınlatmaları, spot aydınlatma, iç ve dış aydınlatma, ray spotu, lambader, asma tavan panelleri gibi aydınlatma sektörüne bütün ürünlerin ve aksesuarları hem üretip hemde ithal ederek tamamen kendi bünyesinde tasarlayıp üretmektedir.

CNC makinalarda üretim yapan hkare aydınlatma, standart olarak üretip ve sattığı aydınlatma araçları dışında proje bazlı olarakta özel olarak ürün tasarlayıp üretim yapmaktadır.

Aydınlatma sektörünün lideri hkare aydınlatma hep ilklerin ve en iyilerin öncüsü olmuştur. Sürekli müşteri memnuniyetini benimsemiş olan hkare aydınlatma çalışmalarına bu yönde devam etmektedir. Ar-Ge bölümüne verdiği önem sayesinde ürettiği kaliteli ürünler ile yenilikçi yapısının en öncü aydınlatma firması olmuştur.

Aydınlatma sektöründe bütün herkes tarafından tecrübesi ve kalitesi kabul edilen h-kare aydınlatma ekipmanları gelecek günlerde değerli müşterilerimizin desteği ile daha güçlenecek ve büyüyecektir. Senelerdir bizimle beraber çalışan ve h-kare aydınlatma firmasını bugüne gelmesinde emeği bütün müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz..

H-kare aydınlatma ürün yelpazesinde, bütün işletmelerin ihtiyacı olan led aydınlatma kullanılarak üretilen cihazların tamamı yerli üretim ve garantili ürünlerdir, bu ürünlerin tamamı h-kare aydınlatma bünyesinde imal edilmektedir.

H-kare aydınlatma kalitesinden taviz vermeden üretmiş olduğu ürünleri en üst seviyede olan teknolojiyi kullanarak tasarlayıp bu ürünlerin üretim aşamasında her bölümde kalite kontrol elemanları ile hatayı neredeyse sıfıra indirmiştir. Aydınlatma sektöründe lider konumda olan h-kare aydınlatma yoluna emin adımlar ile devam etmektedir.