+90 (212) 485 36 90

Sosyal Medyada Biz}

İç Mekan Aydınlatma

İç Mekan Aydınlatma

Aydınlatma konusunu ana 2 konu bağlığı altında toplayıp daha sonra kollara ayırmamız mümkün olacaktır, bunlar öncelikli olarak ilk önce iç aydınlatma ve sonrasında dış aydınlatma olarak bilmemiz daha doğru olacaktır. Bu 2 ana kategorinin tamamında LED aydınlatma sistemleri de kullanılarak her bir ürün bağlı bağına birçok farklı aydınlatma sistemleri kullanılarak üretildiğinden birçok model olarak ayırabiliriz ki bütün ürünleri göz önüne aldığımızda on binlerce aydınlatma ekipmanı ortaya çıkmaktadır. Birçok firma piyasadaki üreticilerden toplamış olduğu ürünlerin satışını yaparak ve özellikle mimari işleri ile uğraşan bireysel ya da kurumsal işlerin sonucu sadece al sat yaparak bu iğleri yapan ve de üretimini de yapan firmaları ortaya koyunca çok büyük bir ürün yelpazesi karşımıza çıkmaktadır. Dış aydınlatma olarak baktığımız zaman cadde sokak aydınlatma direkleri, bahçe aydınlatma sistemleri, çim armatürleri, camii dış aydınlatmaları, park ve bahçe aydınlatmaları diye birçok alana ayırabiliriz tabi ki bu sadece aklımıza gelen ilk örnekler olduğundan sizlerde bunu çok fazla olarak arttırabilirsiniz. Biz h-kare aydınlatma olarak bu ürünlerin tedariklerini yapan firma olarak değil de tamamen özel çizimler ile ortaya çıkan ve üretilen ürünlerin sahibi olmaktayız, bu ürünlerin hemen hepsini kendi bünyemizde üretmekteyiz.

İç aydınlatma sistemleri ise çok daha fazla kullanım alanları olan ve çok daha hassas ürünlerin olduğu 2ci kategorimizdir. Buradaki ürünler tamamen göz önünde olan ürünler olduğu için üretimi çok hassas yapılması gereken ve tasarım aşaması çok detaylandırılarak yapılan ürünlerdir. Bir AVM içerisinde en çok gösterişi ortaya koyan aydınlatma düşününki az aydınlatan, görselliği olmayan, birçok işçilik hataları ile dolu bir ürünün sizi o mekânda ne kadar çok rahatsız edeceği aşikârdır. Başka bir örnek ise bir cami aydınlatmasını düşünün, o cami ilk içeri girildiğinde desenli taşları ve aydınlatması ile insanları nasıl büyülediğini hepimiz bilmekteyiz, bu ürünlerin tasarımlarını yapmanın ve üretim aşamasının ne kadar çok detaycı olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Birde bu ürünlerin malzeme kalitesi , işçilik ve ekonomik olması tabi ki çok önemlidir, bu verdiğimiz örneklerde her şeyin kusursuz olduğunu düşünelim ve işletme sahipleri açısından bakalım, enerji tasarrufu.. Bu tabi ki aylık elektrik faturalarından kısabilecekleri ekonomik ürünlerin olduğu yapıların en öncelikli durumlarındadır.

Bir önceki yazımız olan LED Spot Aydınlatma başlıklı ürünümüz led aydınlatma ve spot aydınlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN