+90 (212) 485 36 90

Sosyal Medyada Biz}

Dış Aydınlatma Armatürleri

Dış Aydınlatma Armatürleri

Dış Aydınlatma armatürleri konusunda 35 yılı aşkın tecrübesine dayanarak ve yapmış olduğu referanslardan aldığı güç ile her türlü dış aydınlatma ekipmanları tasarım ve üretimi yapan hkare aydınlatma dış aydınlatma konusundaki kalitesini en üst seviyede olmasına rağmen bu seviyesini daha da yükseltmeyi hedef olarak benimsemiştir. Dış aydınlatmada bina ve site girişleri, avm giriş ve otoparkları, sahil yolları, sahil şeridi, okul, kurum ve kuruluşlar, hastahaneler, eğlence merkezleri, çocuk parkları gibi yüzlerce verebileceğimiz örnekte kullanılan ürünlerdir.

Türkiye’de dış aydınlatma konusunda ilk defa led aydınlatma sistemi kullanan h kare aydınlatma kullanılan yerlerde bu sistemi kullanmaya başlamıştır, bunun uzun ömürlü olması ve enerji tasarrufu sağlamasının yanında görsel olarakta çok kaliteli aydınlatma yapmaktadır. Dış aydınlatma armatürlerinde birçok ürünümüz bulunmaktadır ve bu ürünler için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bunların yanında sizilerinde projelerinde yardımcı olarak size özel tasarım yaparak sizleri tamamen farklılaştırarak ön plana çıkarmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Park Aydınlatma başlıklı ürünümüz dış aydınlatma ve park aydınlatma hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN