+90 (212) 485 36 90

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal

Hakkımızda

H-kare aydınlatma Hasan Karaman tarafından kurulmuştur. Hasan Karaman, 12 yıl “D-Kare” ve 15 yıl Belçika “Kreon-Vektron” firmalarında, yönetim-imalat deneyimiyle, Türkiye’ de ve dünyada isim haline gelmiştir. H-kare, 30 yıla yakın teknolojik deneyimiyle, kurulduğu günden bugüne metal işleme sektöründe faaliyet göstermiş ve bu konuda Türkiye’ nin sayılı firmalarından biri haline gelmiştir.

Hem kendi markasıyla ürettiği ürünlerle hem de piyasaların önde gelen markalarına yapmış olduğu yarı-mamul ve tam mamul ürünlerle, tecrübelerini ulaşılması güç noktalara taşımıştır.

Mevcut bilgi ve tecrübesini ileri teknoloji ile birleştiren H-kare, iş akış sistemini MRP işletim sistemiyle birleştirmiş, imalatında CNC teknolojilerini kullanmaya başlamıştır.

Günümüzün tasarım çağı olduğunu unutmayan H-kare, bünyesinde bir AR-GE departmanı oluşturmuş ve bu departmanı, ileri teknoloji programlarla müşterilerine kullanmaya açmıştır. Ve bu gücünü son dönemde Türkiye’ de, sadece HK METAL bünyesinde bulunan up-forming üniteli CNC Punchpress’ le doruğa taşımıştır.

Bilgi çağının hızla ilerlediği ve bilginin en pahalı meta olduğu bir dönemde H-kare’ in en büyük hedefi: Müşterilerine en doğru bilgi ve hizmeti zamanında sunmak olacaktır. Bu taahhüdü yerine getirmek için gerekli alt yapısı ve ekibi ile hızla ve kararlılıkla ilerlemektedir.

EKİBİMİZ

Endüstriyel ve grafik tasarımcılarımızın yanı sıra, ekibimiz içinde yer alan Proje tasarımcıları ve mekanik mühendisleriyle, tasarımlarımızı kusursuz ve uygulanabilir şekilde sunuyoruz.

Dünya markalarının yerel pazarlara hakim olmaya başlamasıyla, tüketicinin satın alma noktasındaki son kararı, artık rekabetin kilit noktası haline geldi. Son tüketicinin karar alma esnasında, ürününüz diğer ürünlerden farklılaştırır.  Bunun için satış öncesinde, sırasında ve sonrasında verilen hizmetlerin tamamını sunar. Yenilikçi ve deneyimli ekibiyle yaratıcı çözümler ve parlak fikirler üretir.

Tasarım ve ürünlerimiz marka görünürlüğü satın alma kararına etkisi ve yenilikçi duruşuyla ayırt edilebilmelidir. Bunların yanı sıra her projeye özel üretim mekanizması geliştirerek, doğru teknik ve malzeme seçimi, müşterilerimizle olan çalışmalarımızı sürekli kılmaktadır.

İyi tasarım zamana bağımlı değildir: “Zamanın ötesindedir”. Önemli olan performans için yalnızca güvenilir planı tasarlamaktır. Bundan önce ve asla var olmamış ve şu anda herhangi bir insanın aklında olmayan bir şeyi düşünmek gerekir: “Tasarım Farklılık Yaratır”. Bir tasarımın ergonomik, fonksiyonel, ekonomik, çevreye uyumlu olma özelliklerinin yanında duygusal boyutu da vardır. Söylemek istediği, dili, mesajı vardır. Tasarım, insanın tinsel yaratma erkiyle meydana getirdiği, doğaya alternatif bir varlık alanıdır. Bu varlık alanı bilimden sanata, felsefeden tekniğe insanın yarattığı her türlü nesne, ürün ya da yapıtı içine alan bir kültür dünyasıdır. Tasarım Felsefesi, geleceğini hümanist ve tasarım odaklı dünyasının temelini oluşturacak bir estetik biliminin yapıtaşlarını belirlemektir. Özetle: “TASARIM,HENÜZ YAPILMAMIŞI TASARLAMAKTIR”