+90 (212) 485 36 90

Sosyal Medyada Biz}

Yarı Sıva Altı Aydınlatma Ürünleri

Yarı Sıva Altı Aydınlatma Ürünleri

H-Kare aydınlatma olarak kendi tasarlamış olduğumuz ve kendi bünyemizde üretmekte olduğumuz yüzlerce çeşitlerden bir tanesi olan yarı sıva altı araçları olan birçok ürünümüz mevcuttur. Bu ürünlerin birçoğu sadece h-kare aydınlatma bünyesinde olup sadece size özel üretilen ve satılan malzemelerdir. Yarım sıva altı olan ürün demek ürünün görsel ve aydınlatma yönünden işlevsel kısmı sıva üzeri olan yani aydınlatmaların bulunduğu mekana girişte ilk göze çarpan ve görünen olan kısımdır, bu kısım sıva üzeri kısım olup bu şekilde adlandırılmaktadır. Bu bölümde kalan kısımdaki aydınlatma ya LED aydınlatma olmaktadır ya da özel aydınlatma ekipmanlarından birçoğunda kullanılarak üretilmektedir. Sıva üzerinde kalan kısımda genellikle alüminyum levhalara form verilerek imal edilen ürünler olmaktadır ki en kaliteli ve uygun olanı da budur, bu ürünler çizimleri yapılarak CNC tezgahlarında programlanarak yapılır ve birçok zamanda kalıplama sistemi de kullanılarak üretilebilmektedir. Fırın boyalarda mekanınıza göre özel olarak hazırlanmış hazır renkler ya da sizin isteğinize göre ayarlanabilen parlak, mat veya pütürlü boyama yöntemi kullanılarak üretilen bu malzemeler h-kare aydınlatma kalitesinde üretilmektedir. Ürünlerimizin tamamının patentleri alınmış olup sadece h-kare aydınlatma bünyesinde üretilip izin verilen firmalar piyasada satabilirler.

Üründe yarı sıva üzerinde kalan kısımdan sonra diğer bir kısmada sıva altında kalan kısmıdır, bu kısım ise mekanik, elektrik veya elektronik devrelerin olduğu bölümdür, burası ürünün çalışmasını ve soğutulmasını sağlayan aydınlatma ekipmanları ile donatılmış olan alandır, ürünün bu bölümü gizli bölümdür ve kimse tarafından görülmez. Ürünün böyle olmasındaki en büyük avantaj maliyetidir ve asma tavan olan mekanları çok uygun ve sorunsuz olmasıdır. Bu ürüne bu devrelerin olduğu alanda bulunan çalıştırma malzemelerini kapatmak için herhangi bir işçilik ve malzeme harcanmadığı için maliyet açısından çok daha uygun ürünlerdir ve ürünün soğutulma ihtiyacı duyduğu için bu kısımda kalan bölümü de daha küçük soğutucular kullanılarak yada mekana göre hiç kullanılmayarak üretildiği işin maliyetlerden %30 civarından tasarruf sağlamaktadır, bu tasarrufta tabi ki son kullanıcıya adet bazında hesapladığımızda büyük miktarda ekonomi sağlamaktadır ve tercih sebebi olarak ön plana çıkan en öncelikli ürünler arasına girmektedir. H-Kare aydınlatma olarak bu ürünlerde kullanılan malzeme ve ekipmanlar kesinlikle uzak doğu ürünler değildir, bizler ucuz mal yapma amacında değil, kullanıcıya çok uzun süreler sorunsuz kullanabileceği ve ihtiyacı doğrultusunda en kaliteli ürünleri üretip teslim etmek en öncelikli amacımızdır, burada en kaliteli ürünü en uygun fiyata verme politikamızdan taviz veremeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

Bir önceki yazımız olan Led Işık başlıklı ürünümüz aydınlatma, led aydınlatma ve led ışık hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN