+90 (212) 485 36 90

Sosyal Medyada Biz}

Aydınlatma Armatürleri

Aydınlatma Armatürleri

H-Kare armatürlerinin hemen tamamında led aydınlatma sistemleri kullanmaktadır. Aydınlatma armatürlerinde binlerce çeşide varan ürün yelpazemizin yanında siz değerli ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak en ekonomik ve kaliteli ürünlerde üretmektedir, tabi ki bu üretimler size özel olup istenildiği takdir de başka bir firmaya satışı yapılmamaktadır. Türkiye’de standart dışı hakkını vererek yapan ve çok detaycı olan sayılı firmalardan birisi olan h-kare aydınlatma en öncelikli olan prensibi kullanılan malzemenin kalitesinin yanında işçilik kalitesidir. H-kare aydınlatma ile çalışmış olan firmaların hepsi bunu bilmekte ve sürekli bize olumlu geri dönüşler yapılarak h-kare aydınlatma olarak övgü ile söz edilmekten gurur duymaktayız.

Aydınlatma armatürleri konusunda 35 yıllık iş tecrübesi ile ve daha yeni başlamış gibi heyecanlı olarak işlerini yapan h-kare aydınlatma sektörde her alanda hiçbir kısıtlaması olmaksızın her türlü ihtiyacınıza karşılık vermektedir. Aydınlatma armatürleri kendi içerisinde onlarca alana ayrılıp her birinde en başarılı projelere imza atmaktan da gururla bahsetmek istiyoruz… Tabi ki bu alanlarda sektör olarak bir kez daha kendi içlerinde ayrılmaktadırlar. Avm lerden plaza katlarına kadar, hastahaneler den camii lere kadar her alanda mutlaka kullanılan aydınlatma armatürleri sektörden sektöre de tamamen değişim göstermektedir.

Nasıl ki bir plazada kullanılan aydınlatma hem sade, hem güçlü aydınlatma olması gerekirken, bir cami aydınlatması çok gösterişli ve şehvetli olmalıdır, bu örnekler doğrultusunda mekanın ölçü ve isteklerine göre özel üretim yapmakta olan h-kare aydınlatma sürekli büyüyen ve genişleyen referanslarının yanında ürün yelpazelerini de sürekli güncellemekte ve yenilemektedir. Teknoloji geliştikçe buna orantılı olarak her şey gelişmektedir, bu gelişen hıza ayak uydurmak için sürekli kendini yenileyen, elindeki ürünler ile yetinmeyip sürekli yeni ürünler geliştiren ve eski ürünlerini de sürekli revize ederek o anki güne göre uyarlayan h-kare aydınlatma yenilikçi firma olmasından kaynaklanan büyük başarılara imza atarak yoluna emin bir şekilde devam etmektedir.

Led aydınlatma armatürleri konusunda çok hassas çalışmalar yapan hkare aydınlatmanın en büyük avantajlarının başında gelen durum bütün ürünleri kendi bünyesinde üretmekte olmasıdır, örnek vermek gerekirse çok iyi yapılmış bir ürünün boyadan önceki temizliği bile iyi yapılmaz ise bütün ürün bozulur ya da boya kalınlığı ve boya fırınının sıcaklığı tam istenilen şekilde ayarlanmaz ise boya kötü olur ve ürün estetik açıdan kötü olabilmektedir, bizler bu konuda bütün aydınlatma malzemelerini kendi bünyemizde üretip kalite kontrollerini yaptıktan sonra paketleme işlemlerine geçmekteyiz. bütün ürünler paketlenirken önce detaylı kontrol edilir ve temizlenir, poşetlenip koruyucu straforlara sarılarak malzemeye uygun kolilere konularak paketlenmektedir, bu denli hassas çalışan h-kare aydınlatma firması siz değerli ziyaretçilerimizi fabrikamıza beklemekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Yarı Sıva Altı Aydınlatma Ürünleri başlıklı ürünümüz sıva altı aydınlatma ve aydınlatma ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN