+90 (212) 485 36 90

Sosyal Medyada Biz}

Beyoğlu Garanti Bankası Platform

Beyoğlu Garanti Bankası Platform

Yapmış olduğumuz asma metal tavan panelleri ve aydınlatma referanslarımızdan olan Beyoğlu garanti platform işimizi de en ince detayına kadar büyük titizlik ve hassasiyet göstererek bitirmiş bulunmaktayız. Bu işimizde hem asma tavan hem de aydınlatma olarak iki bölüme ayırabileceğimiz bu işimizden sizlere aşamalı olarak bahsedeceğiz.

Öncelik ile metal tavan panellerinin de kullandığımız ürünlerde farklı boy ve ebatlarda olan bölüm ve odalara yaptığımız bu uygulama farklı desen, renk ve tasarımlarda üretilip yerinde montaj yapılmıştır. Bu asma tavan panelleri aralarına yapılan aydınlatma uygulamaları ile hem görsel olarak hem de aydınlatma olarak çok kaliteli ve sağlam bir montajlama ile ürün anahtar teslim yapılmıştır. Bu kullanılan malzemelerin birçoğunda led aydınlatma malzemeleri ve ekipmanları kullanılmıştır. Metal tavan panelleri konusunda deneyimi ve kalitesi ile ön planda olan h-kare, aydınlatma ile de birleşince ortaya çıkan müthiş uyum bizi tercih eden referanslarımızdan da anlaşılmaktadır. Garanti bankasına yapılan bu ürünler tamamen bizim h-kare aydınlatma olarak kendi bünyemizde tasarlanıp üretilmektedir. Yapılan ARGE çalışmalarımız sonucu ortaya çıkan bu kalite ve görüntü ARGE ye verdiğimiz önemin sonucunda ortaya çıkmıştır…

Beyoğlu garanti platform için yapmış olduğumuz metal asma tavanların yanında bütün aydınlatma malzemeleri ve ürünlerinin de tasarım , üretim ve montajı kendi bünyemizde yapmış olup müşteriye 3 boyutlu görsel tasarımların ve yerleşim tasarımlarının render alınmış şekli ile sunulmasından sonra onay verilmiş ve gösterilen görsellerin birebir aynısı üretilip ve aynı şekilde yerlerine yerleştirilmiştir. çalışma prensibimiz ve şeklimiz gereği bütün işlerimizde aynı hassasiyeti göstererek ve işimizi severek yaptığımızı bilmenizi isteriz, H-kare aydınlatma kalitesinde hiçbir şekilde eksiklik göstermeden ürünlerini bitirip teslim etmenin gururunu hep yağamaya devam edecektir.

Bir önceki yazımız olan İstanbul Akvaryum başlıklı ürünümüz aydınlatma, led aydınlatma ve istanbul akvaryum hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN