+90 (212) 485 36 90

Sosyal Medyada Biz}

Mall Of İstanbul

Mall Of İstanbul

Yapmış olduğumuz ve bitmiş olan işlerimizden Mall of İstanbul AVM için yaptığımız LED aydınlatma ekipmanlarımız büyük beğeni kazanmıştır. Burada kullanılan aydınlatma ürünleri tamamen h-kare aydınlatma bünyesinde tasarlanıp müşterimizin beğenisine sunulduktan sonra üretim aşamasına geçilerek anahtar teslim olarak müşterimize teslim edilmiştir. Burada yapmış olduğumuz iç aydınlatma ve dış aydınlatma armatürleri hem şık tasarımı hem de kalitesi ile göz dolduran ürünler olmuşlardır. İç aydınlatmada kullanmış olduğumuz sarkıt aydınlatma ürünleri, duvar aplikleri, asma tavan ve asma tavan aydınlatmaları, spot aydınlatmaları gibi birçok ürünümüzü burada kullanmış bulunmaktayız. Burada en çok önem gösterdiğimiz konu ise tasarım aşamasında tamamen özgün ve Mall of İstanbul’ a özel, görselliği şova çevirebilecek ürünler tasarlayıp en kaliteli aydınlatma malzemelerini en uygun fiyata vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Diğer bir aydınlatma yaptığımız bölüm ise dış aydınlatma sistemleridir, burada tamamen bahçe aydınlatma armatürleri ve yol ve otopark aydınlatma sistemlerini de buraya özel tasarım ve üretim yaparak farklılık yaratarak müşterimize teslim ettik ve müşterimizde müşterilerine görsel kalite sunarak bu döngüye çok büyük katkı sağlamışlardır. Burada kullanılan ürünlerin görsel şovu ve kalitesinin yanında ekonomik olması açısından da çok titiz çalışmalar yapılarak ürünlerimiz hazırlanmıştır. Hem yeterli aydınlatmayı alması, hem görsel zenginlik, hem ekonomik ve hem de tasarruflu olarak üretilen bu ürünler tamamen yerli bir Türk firması olan h-kare aydınlatma tarafından en başından en sonuna kadar ARGE çalışmaları yapılarak üretilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Beyoğlu Garanti Bankası Platform başlıklı ürünümüz aydınlatma, led aydınlatma ve asma tavan hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN